Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

9 yaşındaki yetime tecavüz edilmesi

paylaş araştır

1. ağrı imam buhari erkek yatılı kuran kursunda 17 yaşındaki kuran hocası tarafından gerçekleşen iğrenç ötesi olay. allah sizi bildiği gibi yapsın.

2. 1400 yıldır kanayan yara. Zihniyet hep aynı. Pedofilisiniz.

3. bayramda gidecek yeri olmadığı için mecburen yurtta kaldığını söyleyen çocuğa yapılan iğrenç olay. ne sapıklar var memlekette.

4. 9 yaşındaki savunmasız bir çocuğa yeltenecek kadar da ne cinsel açlığı bu! İnşallah cezası ömür boyu müebbet olur da başka çocuklara zarar vermez.

bütün Kuran eğitimi veren yatılı okullar ve diğer yatılı okullar kapsamlı bir sağlık taramasından geçirilmeli artık. Niye hiç bir yetkili bu soruna bir çözüm bulmuyor. bu konuda çok da kolay kanun çıkartılıp yürürlüğe koyulabilir. Ne söylesek boş.

5. olayı gerçekleştiren sapığa 23 yıl hapis cezası istemiyle hakkında dava açıldığı söylenen ama 23 yıl almayacağını tahmin ettiğim durum.

6. yine yeniden Anadolu insanının ne kadar iyi ne kadar saf ne kadar delikanlı ne kadar yiğit olduğunu gördüğümüz haber.

batı ahlaksız.

7. Yine kuran ve kursu. Yine tecavüz. Pedofilisiniz.

8. insanlık dışı suç.

biz ne kadar insanlık suçu, idam gelmeli, asılmalı, hadım edilmesi vs. söylemler daha doğrusu çığlıklar atsak da bir türlü sonuca varmayan suçun, ödüllendirilmesini gördüğümüz durum. bu yaratık 23 yılla yargılansa ne olacak, bizim hukuk sistemimizde iyi hal diye bir şey var. bu iğrenç mahluk bir kravat takar, takım elbise giyer, pişmanım şeytana uydum der.

artık iş bitmiştir. On yıl hapis cezası bu daha da kısa olabilir. elini kolunu sallaya sallaya, salyalarını akıtarak toplum içerisinde gezmeye başlar.

Allah belanızı versin!

(Bkz: salya akıtmak)(Bkz: tecavüz)
  9. Bu hayatta kendine lider diye önder diye kılavuz sectigin kisiler cocuklara tecavüz eder, 9 yasindaki kizlari gerdege sokarsa sende onlar gibi olursun. Sapıktan lider olmaz, kanaat önderi olmaz, alemlerin efendisi olmaz. Olursa sayet onun zihniyetinden gidenler de böyle olur.

Referansı sorunlu adi bir eylem

(Bkz: Alemlerin efendisi)
  10. alemlerin efendisi peygamber efendimize hakaret etmek için fırsat kollayan kişiler için biçilmiş kaftan olan konu.

ne diyelim nerden nereye geliniyor ama inanmayabilir insanoğlu ama başkalarının değerine de saygısızlık yapmayacak!

peygamber efendim benim için değerlidir ve kimse de hakaret edemez, herkes haddini bilsin!

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.