Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

8 Kasım 16 ABD Başkanlık Seçimi

paylaş araştır

1. Hillary kazanması durumunda Abd için son seçim.

(Bkz: Pentagon)
  2. bütün dünyanın merakla beklediği ve sonuçlarını an be an takip edeceği seçim. gönlümüz Hillary reisten yana.

3. gizli şeytan hilary'dense açık şeytan trump'ı desteklediğim seçim.

hilary kazanır ama.

4. sistemleri belli... isimlerin önemi yok...kenedy hariç..onu da yemişler zaten

5. anketlerde donald trump'a fark atarak hilary clinton'un önde yeraldığı belirtilen başkanlık seçimi günü.

bu seçimden sonra bizim bu ülke ile dostluğumuz (!) nasıl olacak çok merak ediyorum. bu yeni gelenlerde ne taraftan bıçaklayacak, yaşayıp göreceğiz.

6. al birini vur ötekine, adayların birinin demokrat diğerinin cumhuriyetçi olmasının bir göz yanılmacasından ibaret olduğu, neticenin hiçbir şeyi değiştirmeyeceği seçim.

abd'de başkanlar birer kukladan ibaret olup, ipi elinde bulunduranlar kimi uygun görmüşlerse o kazanacaktır seçimi.

benim şuanki düşüncem Clinton'un kazanacağı yönünde. trump'ı çok karikatürize ettiler, eğer onu kazandırmayı düşünselerdi farklı bir imaj çalışması yaparlardı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.