Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

5 bin gönüllü ülkücü kerkük'e gitmeye hazır

paylaş araştır

1. MHP lideri devlet bahçelinin açıklaması.

2. hep lafta kalan açıklamardan biri. lafta kalacağını bile bile ama yine de demeden etmiyorlar.

tutan yok, buyrun önden alalım sizleri. öyle yalnız bu iş 30 kişi 2 kişiye saldırmaya benzemez.

3. savaş naraları atan bir kesimin dile getirdiği söz.

kerkük ve musul uzun zamandır baskı altında ve kerkük'ü bir kürt vali yönetiyor, burada ki halkı yok etmeye yavaş yavaş başladılar. bunları ben bile görürken, sizler neden görmediniz ve dur demediniz de şimdi yok şu kadar insan gitmek istiyor sözleri dile getiriliyor.

millet olarak genelde ilk başta yapılması gerekeni son anda yapmaya çalışırız. uzun zamandır türkmen kardeşlerimiz isyanlar içinde ama seslerini duyan yok.

yalnız ne hikmetse savaş kelimesi geçince bir anda herkes kahraman. ucuz kahramanlıklar değil akıllı bir politika izleyerek, türkmen kardeşlerimizi korumanın bir yolunu bulmalıyız.

4. onlar konuşur alperen ocakları gider dedirten haber.

5. bu 5 bin kişi saddam hüseyin döneminde neredeydi diye sorduran ifade.

ayrıca o kadar ülkücü geçinen kişi içerisinden topu topu 5 bin kişi çıktıysa yakıştıramadım.

6. ne amaçla gidileceğini merak ettiğim durumdur

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.