Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

36 saat aralıksız kar beklentisi

paylaş araştır

1. Balkanlar'dan gelmesi beklenen ve bu geceden itibaren İstanbul'u da etkisi altına alacak kar yağışının 36 saat aralıksız süreceği tahminidir. bu sene meteorolojik tahminler genelde aynı ölçüde etkili olmadı ama hadi bakalım inşallah kısmet pazartesiye

2. Sadece istanbul değil, Türkiye'nin tamamında etkili olması beklenen kar yağışıdır.

3. buradan kar'a açık çağrıma dayanak oluşturan haberdir;

ben beklemiyorum efenim mümkünse gelmesin, hafta sonu işlerim var güçlerim var, dünya kadar gezmelerim var. ayrıca beklenmediği yere gitmek de nezakete de uymaz.

hadi oğluş gibi diyeyim n'oluy n'oluy.. nilüfer gibi de ilave edeyim; yollar benim umudumdur yolları kapatmayın, yağmayın yollarıma durun kar taneleri.

4. Neden "inşallah kısmet" falan diyerek beklendiği anlaşılamamış bir adet entry bulunduran başlık.

Kar tatili "kapmak" için bu zemheride, açık ayazda kalanlar evinde ısınma imkanı olmayanlara ayıp olmuyor mu?

Hiç de öyle coşkuyla beklenecek haber değildir.

Coşanlar bir zahmet kendi takvim yaşlarına hürmet etsinler. Kar yağdı/yağacak diye sevinmek çocuklara yaraşır zira.

5. kar yağışı beklentisinden felaket senaryosu üretilebilen başlıktır. efendim kar yağışını beklemek neden eleştiriliyor anlamadım. yağmur yağdığında sel, yağmadığında da kuraklık oluyor. hatta kar yağışının azalması en önemli kuraklık göstergesi. kuraklık da kıtlık sebebidir, gıda fiyatlarının yükselmesi ve erişiminin artması demektir. o halde bu yapılan saçma analiz de nedir? kar yağmasını beklemek nasıl oluyor da direk kar tatili beklentisi olarak algılanabiliyor? oysaki yazarın bu tatilden faydalanabilecek bir konumu bulunmamasına rağmen. bu sığ görüşler insanı yazmaktan usandırmaktadır.

6. bir hesaplaşmanın ortasına düşmüşüm izlenimi veren başlık. bu vesileyle kendi adıma şahıslarla ve dolayısıyla yazarların herhangi biriyle bir anlaşmazlığım, kişisel itham ve eleştirilerim olmadığını ifade etmek isterim. umarım diğerlerinin de olmaz. zira zaten yazan sayısı çok az, mevcutların da yazmaması burayı daha da sıkıcı hale getirir.

7. Bir adet çevir kazı yanmasın oscar'ına aday entri ile günümü şenlendiren başlık.

Saçma analiz tesbiti kasanlar kar yagisindan kalkıp önce yağmura oradan da kuraklığa uzanan ibretlik bir paylaşımın mimarıdır.

Bonus: "Gıda fiyatlarının yükselmesi ve erisiminin artması" cümlesindeki anlatım bozukluğunu ve en önemlisi "mantık" hatasını bulunuz.

Kib

8.  
    (Bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)(Bkz: gülücük)(Bkz: sofestai)
  9. Çekirdeklerimizi alıp geldiğimiz başlık.-gülücük- şaka bir yana da iki taraf için de keskin dille konuşulmasının doğru olmadığını düşünmekteyim.

10. Ben de konuya iştirak etmezsem olmaz dediğim başlık.

Maksat böyle bir hengamede entrym bulunsun(gülümseme). Sayın yazar arkadaşlarım öncelikle hepiniz çok tatlısınız, beni güldürdünüz burda. Bu konudan böyle karşılıklı tartışma nasıl çıkarabildiniz, ona şaşırıyorum.(gülümseme)

(Bkz: Sakin ol Şampiyon.)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.