1 2 3 4 5 6 7 8

30.10.2016 fenerbahce vs karabükspor maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

1. saat 19.00 da başlayacak ve hakem fırat aydınusun yöneteceği mücadele.

2. fenerbahçenin lensin takıma dönüşü, ali koçun tribünlere yaptığı destek çağrısı ve son alınan konya galibiyetiyle birlikte çıkışa geçerek kazanacağını düşündüğüm mücadele.

3. 5.lik mücadelesi

4. hakem ve tff desteğiyle zamanında ligi ancak 8.bitirebilen, devlete olan 200 trilyon vergi borcunun sadece 20 trilyonunu ödeyen fetöcülerin takımının taraftarlarının ilgisini çekmeyen maç.

(Bkz: galatasaraylı oyuncuların gülen sohbetine gitmesi)(Bkz: dua ve himmetlerle galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım)
  5. hakem fırat aydınusun fenerbahce lehine basit bir penaltı vermesi ve sonrasında maçın çözülmesi sonucu galatasaray ve beşiktaşlı taraftarların yoğun eleştrisine maruz kalan ve fenerbahcenin rakibini van persie (2), skrtel,lens ve aatıfın golleriyle 5-0 yendiği mücadele.

6. bana bunlarla gel kanaryam! dediğim maçtır.

ancaaak! maçı izlemedim, izlemeyi de düşünmezdim kusura bakma ama,

eğer hakem desteğiyle maçı aldıysan yakıştıramam sana...

adamlar on kişi kalmış daha maçın başında penaltı almışsın yau, sonra beş attım diye sevin.

cık cık cık, olmaz... hemen haftaya telafi edip, 8 kişiyle maç alıyosun hadi canım, kanaryam güzel kuşum, ben sana vurulmuşum...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam