Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

28 şubat konyaspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. 12 kişiye karşı mücadele edecek fenerbahcenin mutlaka kazanması gereken maç.

(Bkz: Fenerbahçe)
  2. Konyaspor'un puan kaybetmesi halinde düşeceğini düşündüğüm mücadele.

Fener'in olası bir puan kaybetmesi halinde gene hakem diye söyleneceklerin olacağı maçtır.

3. haftalardır gaspedilen puanlardan sonra fenerbahcenin söke söke alacağını düşündüğüm maç. dün yapılanlar gs a yapılsaydı, gs bugün o hakemin düdüğünü astırırdı.

(Bkz: futbolun katili türk hakemleri)
  4. şunu da ekleyelim hala hakem demesinler.

http://www.dailymotion.com/video/x2dirlt_fenerbahce-nin-14-15-sezonunun-ilk-yarisinda-kazandigi-haksiz-penaltilar_sport

5. youtube açmadıgı için link veremeyeceğim ama youtube a "çalınmış bir şampiyonluk" yazıldıgında çıkan 9 dakikalık videonun izlenmesini tavsiye ettiğim başlık. es es maçındakinin dışındaki bütün penaltılar tartışmasız penaltı. tartışan adam da futbolun f sinden anlamıyordur. hırsızlık yapmıyoruz en azından başkaları gibi. daha bir o kadar da verilmeyen penaltı var dediğim başlık.

(Bkz: penaltı)
  6. pes diyorum yani Gökhan gönül ve Alper'in pozisyon penaltıysa eğer ne diyeyim, ne tartışayım daha?

7. Konyanın 1-0 önde olduğu maç

(Bkz: skor)
  8. fenerbahçemizin 1-0 geride takip ettiği maç

9. Birazdan 90+90'ın oynanacağı maç. Skor 1-1 şu an

10. 1-1 bitmiştir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.