Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.04.2016 galatasaray vs strasbourg maçı

paylaş araştır

1. eurocup final maçıdır.fransada oynanan ilk maçı strasbourg takımı 4 sayı farkla kazandı ve galatasarayın kupayı kazanabilmesi için an az 5 sayı farkla kazanması gerekiyor. tribünlerin dolu olacağı ve rakip takım üstünde baskının çok fazla olacağını söyleyebiliriz.

maç saat 20.00 de başlayacak bu arada.

2. maça galatasarayın çok hızlı başladığı ve ilk 6 dakika sonunda 21-9 galatasaray üstünlüğü ile devam eden maç.

galatasaray kupayı alacaktır diye düşünüyorum. geçen turda gran canaria karşısında oldukça şanslı idiler ve kupa yolu zaten açılmıştı.

3. galatasarayın farkı açmasına rağmen strasbourgun ufak bir geri dönüş yaptığı ve ilk periyodun galatasaray lehine 27-16 lehine sonuçlandığı maç. strasbourg savunma yapmazsa bu maçı çevirmesi çok zor.

4. strasbourgun önemli bir seri yakalayarak bir ara farkı 3 sayıya kadar indirmesine rağmen galatsarayın tekrar toparlanıp farkı açtığı ve galatasarayın ilk yarısını 43-35 önde kapattığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.