Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.04.2016 bursa'da canlı bomba saldırısı

paylaş araştır

1. spoiler

Ulucami bahçesi batı kapısında meydana gelen olay. Bursa'da yaşanan patlamaya 25 yaşlarındaki kadın canlı bombanın yol açtığı ifade ediliyor.

farklı haber sitelerinde en az 1 ölü ve 10 civarı yaralı olduğu ifade ediliyor.

2. allah yaralılara acil şifalar versin. allah artık bu canilerin ülkemize zarar vermesine fırsat vermesin temennisinde bulunduğumuz acı olaydır.

3. Barış, çiçek böcek diye başlayan pembe yalanlarla sadece iki yil boyunca koyverilen ulusal güvenlik politikalarının neden olduğu acı olaylardan biri. Şunu herkes bilsin ve mümkünse her platformda işlesin; bu cografyada her zaman ve her şart altinda dinamik ve donanimli bir ulusal güvenlik stratejin olmak zorunda. Bu vahşet girisiminin ucuz atlatilmis olmasi en büyük tesellimiz. Yararlilara acil şifalar diliyorum Yüce Allah'tan.

4. Merkez trafiginin daha yeni acilmasina sebep olan terör eylemi

5. ABD nin kendi vatandaşlarına turistik yerlere gitmeyin uyarısının ardından manidar bir şekilde gerçekleşen, ülkede en güvenli gezemenin abd lileri yanımaza alarak gezmek olduğunu düşündüren patlama

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.