Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.09.2017 erdoğan'ın yanılmışız demesi

paylaş araştır

1. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğanın 2017-2018 akademik yılı açılışında yaptığı konuşmada barzaninin son ana kadar böyle bir şey yapacağını düşünmediğini belirterek yanılmışız,bu ülkemize de bir ihanettir şeklinde yaptığı açıklama.

2. Gene mi kandırmışlar bunu dedirten

3. "kandırıldık" integraline benzemesinin yanısıra türevi de andıran söylem.

(tebessüm)

Anladık mı?

Tabii ki hayır.

Çünkü yanılmadığımız, kandırılmadığımız, aldanmadığıız bir alan kalmadı gibi...

...

Geçer, bu da geçer...

"Hep geçer diyorlar ya Olric. Sence geçer mi?

Geçer elbet efendim; bazısı teğet geçer, bazısı deler geçer, bazısı deşer geçer, bazısı parçalar geçer. Ama mutlaka geçer."

...

Reklam arası; şimdi uyuyabilirsin Türkiye'm...

4. Böyle bölgeyi kan deryasına çevirecek saçmalığa imza atmaz diye umduklarını beyan etmiş. Aklı başında biri bunu yapmaz demiş. Türkiye olarak bunu durduracak gücümüz zaten yok. Umduğumuz dışında hareket etti demesi neden problem oluyor. Beklentimizin dışı olay gelişti demesi niye dokunuyor. Ama her şeyde bir hayır vardır. Bu referandumda dönecek dolaşacak bize yarayacak.

5. ne ilk ne de son olacak açıklama. zira kafa yapısında değişiklik olmadığı sürece yanılgılar hep olacaktır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.