Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.08.2017 beşiktaş vs bursaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin 3.haftasında oynanacak ve saat 19,45 te başlayacak olan maç.

2. tüpçünün beklendiği gibi fanatik jimnastikçi mete kalkavanı atadığı maç. tekmeler,rakibin ayağını kırmalar serbest.

3.  
    (Bkz: fener ağlama)
  4. beşiktaşta sakatlıkları bulunan hüseyin göçek ve Cüneyt çakırın forma giyemeyeceği maç.

5.  
    (Bkz: ağlak sarılar)
  6. beşiktaşın şans golleriyle 2-1 kazandığı mücadele.

7. beşiktaşımızı nispeten beğendiğim mücadele.

herkesin bildiği gibi takımımız form anlamında zirve seviyede değil ve ben bu şekilde olması gerektiğini de düşünüyorum. önümüzde oynama ihtimalimizin bulunduğu neredeyse 50 maç var ve şimdiden yapılacak aşırı yükleme sonlara doğru ciddi bir performans düşüklüğüne sebep olabilirdi. özellikle milli maç arasından sonra beşiktaşımızın gerçek performansını yavaş yavaş yükselteceğini hep beraber göreceğiz.

takımımızın oyun içinde arada değiştirdiği şablonları da ayrıca hoşuma gitti. quaresma'nın sağ kanatta başlayıp sol kanatta caner'in önünde devam etmesi, korner atışlarındaki çalışılmış oyunlar -ki bugün 2 gol bu şekilde geldi- takımımız adına olumlu gelişmeler.

ayrıca sezonu bizden çok önce açan ve üst düzey tempoda devam eden diğer bazı takımların da sezonun ilerlemesiyle nasıl da performans düşüklüğü yaşayacaklarını göreceğiz.

futbolcular için konuşacak olursak;

atiba beklediğimiz kalitenin bana göre altında bir performans sergiledi bana göre. bursa'Nın attığı golde topun ayağından sekip stancu'nun önüne düşmesi ve akabinde yediğimiz gol adına yakışmadı. ancak bir gol bir de asis yapınca bu durum biraz göz ardı ediliyor gibi. kanımca ilerleyen zamanlarda kendisinin de iyice yorulmasıyla yerini medel'e bırakacaktır.

öncelikle tosic sezon başından beri gösterdiği özverili oyununu bugün de sürdürdü ve bir de gol atarak galibiyette önemli bir yer elde etti. sanırım mevkisine yapılması düşünülen transfer onu tetiklemiş gibi görülüyor.

genel olarak da konuşacak olursak takımımızın bu sene geçen 2 seneden de daha kötü olduğunu düşünüyorum. bu da diğer bir kaç takımın şampiyonluk şansını biraz daha artırıyor.

8. Beşiktaş'ımızın oynayarak, hak ederek kazandığı mücadele.

9. hayret bişey, ağlak sarışınların ''ama hakemley ühühühühü besiktasi ühühühühüh kolluyoy ühühühühüh'' demeyi de bıraktıkları maç.

https://twitter.com/KuzeyinKralii/status/901905824850829312

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.