1 2 3 4 5 6 7 8

26.07.2017 club brugge vs başakşehir maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

1. şampiyonlar ligi 3.ön eleme turu ilk maçı olarak oynanacak, saat 22,00 de başlayacak ve a spordan canlı olarak yayınlanacak olan maç.

2. başakşehirin sakin kalıp erken gol yemezse, gol bularak avantajı eline geçireceğini düşündüğüm maç.

3. Belçika ekibinin mutlak favori olduğu maç.

Türk takımlarına karşı mağlubiyeti yok.

Gönlümüz Başkaşehir'den yana.

4. 3-3 biten ve başakşehir'İn güzel bir avantajla döndüğü mücadele. maçın başında belki de tecrübesizlikten dolayı başakşehir tutuk oynasa da 2-0'dan bulduğu gollerle 2-3 öne geçti ancak yine aynı oyuncunun bir başka frikik golüne engel olamayınca maç 3-3 bitti.

5. ilk 15 dakikada 2-0 olunca hem jimnastikçilerin hem de Galatasaraylıların bayram ettiği, 3-3 bitince tweetleri sildikleri maç.

6. Başakşehir'in deplasmanda enfes üç güzel gol attığı maç. hem sevindim hem Başakşehir'i çok beğendim. Bakalım bu formunu koruyabilecek mi?

7. başakşehirin tur için fazlasıyla avantaj elde ettiği maç. salaklık yapıp sahalarında yenilmezlerse tabi.

8. İzlemesi çok heyecanlı bir maçtı. Başakşehir her maçında bize mücadelesini çok iyi gösteriyor. Yolun açık olsun Başakşehir.

9. ulaşıma zam yap ardından clisch'yi al sonra başarına ben sevinim öyle mi?

brugge'ın kazanamadığına üzüldüğüm karşılaşma.

10. ilk 15 dakikada skor 2-0 a gelince twitterda istanbulda ulaşıma zam yapılda haberleri ile espri yapılan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam