Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.10.2016 konyaspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. ligde ve avrupada aldığı kötü sonuçlarla taraftarlarını bezdiren ve futboldan soğutan fenerbahcenin, son zamanlarda iyi sonuçlar alamayan konyasporla deplasmanda oynayacağı mücadele.

2. hakem Bülent yıldırımın yöneteceği maç.hiç umudu yok açıkçası. takımda kendini yırtan 1-2 adam dışında hepsi ruhsuzlar ordusu.

3. fenerbahcenin volkan,şener,kjaer,skrtel,hasan ali,m.topal,josef,robin van persie,lens,ismail köybaşı ve emenike ilk 11 i ile başladığı mücadele.

o değil de ismail köybaşının sol önde ne işi var.volkan,alper,sow bunlardan daha mı iyi olacak acaba. advocaat ta şaşırdı ne yapacağını.

4. topun daha çok fenerbahcede kaldığı ama henüz net pozisyonun hatta şutun bile olmadığı sıkıcı karşılaşma.

5. fenerbahcenin emenikenin penaltısı ile 1-0 öne geçtiği maç.

6. ilk yarısı lens in yarattığı penaltı pozisyonu sayesinde fenerbahcenin 1-0 üstünlüğü ile sona eren başka da hiçbir pozisyonu dahi olmayan sıkıcı maç.

7. hakemin ilk kez fenerbahce lehine eyyam yaptığı ve skrtelin açık koluna çarpan topa net penaltı yerine devam kararı verdiği maç.

(Bkz: hayret)
  8. fenerbahcenin hakemin de yardımıyla 1-0 kazandığı maç.

9. sabaha kadar oynansa Konya'nın gol atamayacağı karşılaşma.

p6 da verilse gene atamaz bunlar, cidden bu kadar yeteneksiz oyunculardan kurulu bir takım daha bilmiyorum ben, nasıl bu adamlar geçen sene 3.oldu, çok ilginç

ptt'de oynasalar şampiyon bile olamazlar o derece.

10. konyasporun büyüsünün artık bozulduğunu gösteren maç. o değil de o övgüler dizilen başakşehir bu takımı nasıl yenememiş hayret. gerçi adamların 2 penaltısı verilmemişti bugün fenere verildi.

konya bu sene 8.liğe doğru gider aykut ta sezon sonu hatta sezon sonunu beklemeden bile ayrılabilir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.