Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.10.2017 beşiktaş vs m.başakşehir maçı

paylaş araştır

1. ligin 9.haftasında oynanacak ve beşiktaşın mutlak kazanması gereken mücadele. maça mete kalkavanın atanmasını bekliyorum. puan farkını azaltmalı çünkü.

2. söylendiği gibi mete kalkavanın atandığı maç. şimdi sormak lazım istediği gibi hakem atayan, istemediğini değiştiremeyen kim.

yahu bu kadar rezil olunmaz ki üst üste.

3. seneler sonra hakem hakem diye ağlayan renklileri görmek aşırı keyifli olduğunu gösteren bir başka maç.lobimiz güçlü,takımımız güçlü,gündemin bir numaralı takımıyız haliyle böyle dişi yakarışlar normal.

4. 2 sene öncesine kadar futbol topunun varlığından haberdar olmayan jimnastikçilerin sonradan görmeliklerini kanıtladıkları başlık.

bu da yeter bize.

--kıvırayım da rezilliğim anlaşılmasın.-- der gibi birileri...

5. her beşiktaşla ilgili mevzuda yırtık dondan firlar gibi ortaya çıkan ardından dört olmalarının sayısını benim bile unuttuğum bazı sarıların zoruna giden maç.

6. yaptıkları eyyamı ve hak hukuktan yoksun hile hurdayı kabul edip kıvırmada çığır açanların konuyu farklı yerlere çektikleri başlık.

sabah yazdı adam öğlenine şak diye tokadı yede resmen..

(Bkz: Fb Beğenmedi Derbinin hakemi değişti)
  7. başlığa bakmadan bile beşiktaş maçı olduğunun anlaşılacağı başlık. çünkü altındaki sarışın ağlaklıklarından çok rahat anlaşılır.

bundan sonra haber paylaşmayalım denilen mesele. yahu haber yalansa oraya söyle. kaldı ki bu konuda da bir başlık var:

(Bkz: haber başlıklarını kopyalayıp sözlük başlığı yapan yazar)
  8. başakşehirin önce top oynatmamak üzere çıkacağı ama metenin de etkisiyle bjk nin bir şekilde golü bularak kazanacağı maç.

9. bazı sarılara ateş düşüren maç.

10. başakşehirin uğruna avrupayı feda ettiği ama değmeyecek olan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.