Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.10.2016 galatasaray vs trabzonspor maçı

paylaş araştır

1. bu akşam saat 19.00 da başlayacak olan süper ligin 8.hafta mücadelesi. galatasarayda sakatlığı geçen sneijderin forma giyeceği bildiriliyor.

ligde uzun süredir gol atamayan trabzonsporun muhtemelen fark yiyeceği maç.

2. galatasarayın muslera,chedjou,carole,semih,cavanda,selçuk,tolga,bruma,sneijder,podolski ve eren derdiyok 11 i ile başlayacağı ve hakem fırat aydınusun yöneteceği mücadele.

3. 17.dakikada dame n'doye un golüyle trabzonsporun deplasmanda 1-0 öne geçtiği mücadele.

4. sosyal medya ortamında galatasaraylı taraftarların hakem diye ağlamaya başladığı maç. maçı izlemiyorum trabzonsporun attığı golün ofsayt olduğu söyleniyor ama galatasaraylıların hakem diye ağlaması çok ilginç. sen 3 temmuzdan sonra her türlü kaymağı ye, bu sezon da 5 puan hediye edilsin, en ufak aleyhte karar olunca şikayetler,sitemler falan.

anlamak güç gerçekten, alışmışlar demek ki her zaman bana her zaman bana ..

5. ilk yarısı trabzsporun 1-0 üstünlüğü ile sona eren mücadele.

6. trabzonsporun iyi dayanarak deplasmanda 1-0 kazandığı maç. bir başka deyişle genç takımın as takımı yendiği mücadele.

7. tanım: özetlerini yeni izlediğim maç.

trabzonun golü ofsayt mı değil mi bilmiyorum, podolskiye ikinci yarı yapılan hareket penaltı gibi duruyor ama onun öncesinde brumanın rakibin ayağına kasıtlı basması net kırmızı kart. topal ligin ilk haftasında bunun çok daha hafifine kırmızı görüp 2 maç ceza almıştı.burada rakibe 1 değil 2 kez ayağına basma var.

8. Dün akşam oynanan Aslan'ın hamsiyle mücadelesi.

(Bkz: ne desem boş)
  9. Trabzonspor'un aslanlar gibi mücadele ettiği ve sonuna kadar puanı hakettiği maç.

ersun hep bize bileniyor zaten.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.