Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19.02.2017 beşiktaş vs akhisar bld.spor maçı

paylaş araştır

1. saat 19,00 da başlayacak ve barış şimşekin yöneteceği maç.

2. oo vodafone arenanın kadrolu hakeminin yine asil görev yerine döndüğünü gördüğümüz maç. hayırlı işler !

3. istanbul'da galatasaray'dan 6 yiyen akhisar'ın benzer bir durum ortaya çıkmasın diye asılacağını düşündüğüm mücadele. bu maçta alacağımız 3 puan gelecek haftaki galatasaray maçına en az 5 puan önde başlamak demek ve bu da elimizi çok güçlendirecek.

kazanacağımızı düşünüyorum.

ha bu arada yine hakem falan deniyor ancak asla bir fırat aydınus fenerbahçe birlikteliği olamayacak bir hakem tarafından yönetilecek maç.

spoiler

4. başakşehir'in gaziantepspor'a karşı puan kaybetmesi ile beşiktaş'ın iştahını daha da kabartan mücadele. beşiktaş kazanırsa galatasaray'a en az 5, başakşehir'e 4 puan fark atmış olacak ve gelecek haftaki galatasaray maçı çok daha rahat geçecek.

tabii futbol bu sonuçta her daim 3 sonuca da açık ancak beşiktaş'ın rahat kazanacağını düşünüyorum.

5. akhisarın Galatasaray maçlarındaki gibi değil de daha mücadeleci olacağını düşündüğüm ama beşiktaşın kazanacağı mücadele.

6. ilk 11'in Fabri, Gökhan Gönül, Atınç, Marcelo, Adriano, Atiba, Oğuzhan, Talisca, Babel, Quaresma, Cenk şekinde olacağı maç. defansta atınç ile başlayacak ve oğuzhan tekrardan 11'e dönüyor. bence bu maçta gökhan gönül'ü riske etmenin anlamı yoktu ama şenol güneş'İn muhakkak bildiği vardır.

7. ilk dakikalarında iki takımın da adeta yan gelip yattığı maç.

Oysa ne demiş bir büyüğümüz; fazla press demiş, akşama çıkar kokusu demiş.

Veee o da ne sayın seyirciler? İnanılmaz bir şey oluyor... Sahaya bir uzay mekiği iniyor. Seyirci şaşkın... Ağızlar açık, gözler portlek, diller dışarda, nabızlar bin beşyüz...

8. beşiktaş'ın avrupai bir gol ile 1-0 öne geçtiği maç.

q7 sağdan adrese müthiş ortaladı cenk de kafayla yazdı.

9. O da nesi sayın uzaylılar aman seyirciler... Yan hakemin uzaylılarca gemiye sürüklendiği maç olarak tarihe geçecek bir maç seyrediyoruz. Bu görüntüler çok konuşulacak cinsten. O kadar insan içinden neden yan hakemin seçildiği tam bir muamma.

Hakemin de bu seçilmişlikten ötürü memnun olduğu da gözlerden kaçmıyor değil. İnanılmaz, dost düşman görmeli bu anları sayın futbolseverler...

10. Uzaylılarca işgal edilen vodafone arena stadindan canlı yayinimiz devam ediyor.

Hakem boynuna telden yapılma bir halka geçirilmiş halde kale arkasına inen uzay mekiginden maçı seyrediyor. Ufak şaşkınlığın ardından maça devam eden beşiktaşlı futbolcular değil uzaylı rahmetli başkan kennedy bile gelse bu maçı bırakmayız diyorlar.

Akhisarli gariban da maçın tatil edileceği anı bekliyorlar.

Tanım: Futbolun sadece futbol olmadığının kanıtı olan maç. Uzaylılar bile anladı sonunda...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.