Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16.08.2017 medipol başakşehir vs sevilla maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi play-off turunda oynanacak olan ilk mücadele.başlama saati 21,45

2. maçı türk hakemler yönetmeyeceği için başakşehirin şansının olduğunu düşündüğüm maç. eğer gol yemezlerse ciddi avantaj olabilir.

3. sevilla'nın malesef geçeceği turun ilk maçı.

4. bütün jimnastikçilerin sevillayı desteklediği maç.

5. başakşehir'İn turu ispanya'ya bıraktığı maç. başakşehir maça iyi başlasa da bence daha iyi bir kalecinin yemeyeceği bir golle geriye düştü. sevilla'nın oyununu daha fazla koşarak bozma düşüncesi öncelikle başarılı oldu ancak yoğun yağmur yağışı altında bunu da uzun süre devam ettiremediler. özellikle de emre çok iyi performans sergileyerek hem sevilla'Nın ataklarını kesmede hem de geriden oyun kurmada çokça başarılıydı. yorgunluktan olsa gerek oyundan alınıp gökhan inler girince sevilla ikinci golü de buldu.

ispanyol takımları deplasmanda genellikle kendi sahalarındaki performanslarından çok daha kötü bir oyun ortaya koyuyorlar. mevcut şartları göz önünde bulundurduğumuzda ben başakşehir'İn turu geçme şansı olmadığını düşünüyorum. olaya ülke puanı açısından da bakarsak uefa şampiyonlar ligi, avrupa ligi ayrımı yapmadan galibiyete ve beraberliğe aynı ülke puanı veriyor. belki uefa avrupa ligi'nde iyi bir kurayla daha ileri gidebilirler diye düşünüyorum. tabii ki oynanacak bir 90 dakika daha var.

6. başakşehirin sahasında 2-1 yenilerek işi mucizelere bıraktığı maç. 0-0 devam ettiği sürece başakşehirin şansı vardı ama yenilen ilk gol işi tamamen bozdu.

deplasmanda 3-4 farklı bir mağlubiyetle Avrupa ligi gruplarına katılacaktır başakşehir.

7. başakşehirin acısını içinde yaşayan sarılı taraftarın hakemlere feryadının yansıdığı başlık.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.