Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12 numara

paylaş araştır

1. büyük fenerbahcenin büyük taraftarı.

(Bkz: taraftar)(Bkz: ateşli taraftar)
  2. Fenebahçenin iç saha maçlarında takım anonsunun ardından yapılan anons.

(Bkz: şükrü saracoğlu)
  3. twitter adresleri bir ergen tarafından yönetilen taraftar grubu.

bir de fena halde yönetime bağlılar, emirler büyük yerden dolayısıyla.

4. kapı numarası olabilecek numaradır.

5. Galatasaray'ın Avrupa kupalarına katılması gerektiğini dert edinen Fenerbahçe taraftar gruplarından birisi.

siz dert etmeyin, şeyini çıkarıyorsunuz.

6. onbir rakamından sonra gelen sayı. kimi içinde uğurlu bir sayı ya da bir şeyler ifade eden rakam olma özelliği var ama benim için bu kadar basit.

7. Beşiktaş etkisi ile can düşman galatasaray yandaşlığına ve taraftarlığına soyunan oluşum.

Madem Galatasaray'ı çok düşünüyorsunuz o zaman takıma söylersiniz kupa finalinde Galatasaray'a yatar. Hem bu sayede galatasaray avrupa kupalarına kesin katılma hakkı kazanır hem de asırlık sarı kardeşliği yeni bir hikaye edinir.

8. bir fenerbahçeli olarak asla desteklemediğim öneriyi ortaya attığı söylenen oluşumdur. farklı algı yaratma çabası içerisinde olabilirler, şahsen ben asla istemem galatasarayın avrupa kupalarına katılmasını. hele ki 3 temmuz ve sonrasındaki tutumu ile. her fırsatta fenre-trabzon çekişmesini kaşıyarak nemalanmak istemesiyle.

9.  
    (Bkz: ağlama duvarına dönmek)(Bkz: ağla yürekli çocuk)
  10. Hakkında şöyle bir derleme tespit ettiğim oluşum.

spoiler

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.