Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10 yaşındaki öğrencisine talip olan öğretmen

paylaş araştır

1. yahu bu topluma ne oldu, niye böyle hastalıklı beyinler üretmeye başladık bilemiyorum.

balıkesir'de görev yapan ilkokul öğretmeni rüyasında öğrencisi ile nikahlandığını görünce gidip kızı ailesinden istemiş. aile de sakin bir aileymiş ki olayı polise başvurarak çözmek istemişler. öğretmen de başka bir ilçedeki bir okula görevlendirilmiş.

http://www.milliyet.com.tr/10-yasindaki-kiz-ogrencisiyle-gundem-2062001/

2. ruh sağlığı bozuk bir adamın,hiçbir ölçme değerlendirme aşamasından geçmediği için rahatsızlığının ancak son raddeye getirdiğinde ortaya çıktığı garip olay.adam istemeye gitmese ve aile polise haber vermese göreve devam edecek-ki hala ediyormuş - yaptığı yapacağı kötülükten herkesin bihaber hayatına devam edeceğini bilmek ise üzücü.

3. okuduğumda nutkum tutulan yuh bile diyemediğim haber ve konudur,

4. altı yaşındaki çocuğa nikah düşer diyen bir zihniyetin var olduğu bu toplumda şaşırmamamız gereken hadisedir.

daha ergenlik dönemine bile girmemiş masum bir çocuğa karşı beslenilen bu duygu sapkınlıktan başka bir şey değildir.ayrıca bu tipin öğretmen olması da ürkütücüdür.

Allahtan aileden istemiş başka yollara başvurmamış şeklinde teselli bulduğum, lanet ettiğimdir.

bu kişi en ağır cezalarla cezalandırılmalı ve caydırıcı olmalı desem de çocuk tecavüzcülerini bile besleyen bir ülkeden çok şey beklememek lazım.

çekin çocuklarımızın yakasından kirli ellerinizi...

5. bir kişinin bütün meslek erbabını zan altında bırakmaya yettiği ülkemde bu tür haberlerin sanki sürekli olan doğal bir durummuş gibi sunulmasının ebeveyn gözünde okula ve öğretmene ön yargı oluşturması ve hastalıklı bir zihniyetin öğretmen olmasa sanki aynı düşünmeyecekmiş gibi yine tehlike oluşturmayacakmış gibi sanılmasının ne kadar vahim bir düşünce olduğunu belirtmek istediğim konu .

bir çeşit algı yönetimi .

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.