Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.12.2016 istanbul'da patlama

paylaş araştır

1. Beşiktaş maçı sonrasında stada birkaç yüz metre mesafede çevik kuvvet otobüsünü hedef alan patlamadır. Allah belanızı versin. Hainler elbet birgün cezasını çekecek,hem de en ağır biçimde. Satılmış, şerefsiz, hain köpekler; bilin ki bu devlete, bu millete diz cöktüremeyeceksiniz.

2. Maç çıkışı çevik kuvvet ekiplerinin hedef alındığı ve araçla birlikte yapıldığı söylenen patlama olayı.

Çok şükür en azından şu ana kadar can kaybımız yok ama artık bu terör örgütlerini de Allah kahretsin.yeter artık.

3. 29 şehid ve 166 yaralı olduguna dair içişleri bakanı süleyman soylu tarafından açıklama yapılan üzücü haber. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, yaralarımıza allah şifa versin, ülkemizin başı sağolsun.

4. can kaybının sanılandan fazla olabileceği ihtimali üzerinde durulan saldırı.

hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara ise acil şifalar diliyoruz.

5. mübarek kandil gününde cigerimizi yakan şehit ve yaralı haberlerinin yaşandığı patlama, Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin, yararlılarımıza şifa versin inşallah. RABBİM tüm hainleri ve tuzak kuranları KAHHAR ismi şeriifyle kahır eylesin. amin....

6. şehit sayısının maalesef 38 olarak açıklandığı patlama.olayın görüntüleri de ortaya çıkmış.

7. Yeter artık,ciğerimiz yandı, kalmadık, bittik, tükendik, dediğim olay.

8. Terör örgütünü destekleyenlerin artik önüne gecemedigi yalandan kinadigi hain patlama.

Madem kontrol edemeyecektin neden pkk ile isbirligi yaptin ey hain guruh

9. şehit sayısının 44'e yükseldiği hain, kalleş, sinsi terör eylemi.

bu ülke 40 yıldır bu terör belasıyla uğraşıyor. bu süre zarfında binlerce şehit verdik bu melanete. her ilde, her beldede şehitlikler var. bitmiyor kan ve gözyaşlarımız... her ocak yanıp tütmeye devam ediyor.

senin, benim gibi görevini yapıp evine, çoluk çocuğuna gidiyordu her biri. anne kuzusu, eş , baba, sevgiliydiler. kahpece kurulan bir tuzağın son kurbanı oldular. bir istatistiksel rakam gibi duruyorlar haber bültenlerinde, sanki birer ismi olan içimizden birer can değillermiş gibi...

terörle yaşamaya alıştırılmaya çalışılıyoruz maalesef. ancak ne alışırız, ne de bu vatan toprağının tek karışını gözden çıkarırız.

teröre terör bile diyemeyen ab, hdp ve avanelerinin Allah belasını versin. umarım tarih sahnesinden silindikleri günü ben de görürüm.

şehitlerimize rahmet, yakınlarına sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.