1 2 3 4 5 6 7 8

10.01.2016 cep telefonları bataryalarında anormallik

paylaş araştır şikayetçiyim

1. Başıma gelmese inanmayacağım durumdur. Sosyal medyada aynı sorunu yaşayanların olduğunu okudum. Bugün önce iş arkadaşım bataryasının normalden çok hızlı tükendiğini söylemişti, telefonu değiştirmesi gerektiğini söyledim. Aksam eve geldiğimde Tam dolu bataryam yaklaşık 5 saatlik normal kullanımda ve en son yuzde 20 de iken telefon birden kapanarak bitti. sadece şaşırdım ama akşam sosyal medyada Bugün benzer olayları yaşadıklarını anlatanların paylaşımlarını okuyunca ne olduğuna anlam veremedim. Sözlükte buna Benzer bir durum yaşayan oldu mu merak ediyorum.

2. ben de telefonumun yeniden bozulduğunu düşünüyordum dün, hatta üreticiye yine sağlam bir selam gönderdim. öğleden önce yüzde 60 ı dahi görmeyen bataryamı dün 2 kere şarj ettim. gerçi bugün de her zamankinden daha hızlı tükendi ama dün bayağı felaketti.

sahi, nedir sebep?

tanım: ilginç ama gerçek şeklinde anlatılabilecek niteliklere sahip olaylar, olaylar.

3. Sebebi Merkür retrosu.Tabi inanıp inanmamak size kalmış.Gerileme normalde 8 ocakta bitti fakat bitiş gününden sonraki 2-3 gün büyük çapta etkileyerek gidiyor.

Yılda 4 kez merkür gerilemesi yaşanıyor.Bu zamanlarda ev alım-satımı, iletişim cihazı alım-satımı, iş başvuruları yaparken acele karar vermemek gerekiyor.Pişman olma olasılıkları yüksek olabiliyor çünkü.

Ayrıca iletişim üzerine yanlış anlamalar, anlaşılmalar, idrak etme, kendini ifade etme gibi konularda sıkıntı yaşanabiliyor.Seyahatleriniz iptal olabiliyor yani planlarınızı bir süreliğine ertelemek zorunda kalabiliyorsunuz.elektronik ve teknolojik cihazlar da bundan nasibini alıyor.

Astrolog ablanızdan şimdilik bu kadar(gülücük)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam