Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 nick 1 çek,çok nick çok çek

paylaş araştır

1. sözde nitelik için çırpınan bazı yazarların "duygusal" hareketleridir.benim benim, hepsi benim nidalarıyla bir ordan bir burdan yazarak Sözlüğü parselleme girişimleridir.teknik olarak bir kuralsızlık söz konusu olmasa da vicdani sorumluluğu olduğu konusunda şüphe yoktur.

2. okuduğuma inanamadığım, "yok canım, o kadar da değil" dedirten başlık.

bu zihniyette olan birinin hayatta ki hedefleri sorgulanmalıdır bence. dünya sözlüğün etrafında dönmüyor birinin o'na hatırlatması gerek.

bunları düşünecek kadar boş olması da üzücüdür. allah ıslah etsin...

3. çek git bebeğim uzaklara çek gittttt diye şarkı söyleme isteği uyandıran ve okuduğumda bunu yapan yazarlara vay çakallar dediğim başlık.

4. mantıksal olarak "kurallar çerçevesinde" yapılabilecek bir davranış olduğunu düşündüğüm başlık. fakat işin vicdani ve ahlaki boyutunu kişinin kendisine kalmıştır.yeni geldiğim ve "böyleleri de mi varmış" dediğim başlık.

5. bir nick le bile buraya vakit ayırmak ve ödül kazanacak kadar çok paylaşımda bulnmak çalışan biri için lüks bir olay iken bir den fazla nickle girip iki katı enerji ile yazmak eylemi akıl karı değil .

arkadaş ödül güzel tamamda çok büyük bir ödülde değil. değer mi gerçekten git daha faydalı bir iş bul kendine

6. bir nick le bile buraya vakit ayırmak ve ödül kazanacak kadar çok paylaşımda bulnmak çalışan biri için lüks bir olay iken bir den fazla nickle girip iki katı enerji ile yazmak eylemi akıl karı değil .

arkadaş ödül güzel tamamda çok büyük bir ödülde değil. değer mi gerçekten git daha faydalı bir iş bul kendine

7. Sözlükteki akışa baktıkça bazen akıldan geçirilen ve belli tahminlerde bulunmadan edilemeyen durumlara zemin hazırlayan başlıktır.

8. yapacak başka işi gücü olmayan, dünyadan elini ayağını çekmiş bilgisayarla yatıp kalkan biri için olur mu olur dedirten absürt konu

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.