Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.02.2016 galatasaray vs konyaspor maçı

paylaş araştır

1. saat 19:00'da başlayacak mücadele. galatasaray'da çin'e transferi gerçekleşen burak yılmaz bugün forma giymeyecek.

2. galatasarayın tek farklı da olsa kazanacağını düşündüğüm mücadele. seyircisinin önünde hata yapmayacaklardır.

3. ilk 11'lerin:

galatasaray: Muslera, Chedjou, Donk, Linnes, Olcan, Selçuk, Bilal, Sneijder, Sinan, Yasin, Umut

konyaspor: Serkan. Skubic, Ali Turan, Vukovic, Mehmet Uslu, Mbamba, Ali Çamdalı, Ömer Ali, Holmen, Meha, Rangelov

şeklinde olduğu müsabaka.

4. ilk yarısı 0-0 golsüz beraberlikle biten maç.

5. başladığı gibi 0-0 biten ve galatasarayın artık ligde 3.lük mücadelesi yapacağının kanıtı olan maç.

6. dünkü fenerbahçe yenilgisi için önem kazandığı maçtır. ne var ki yönetim el ele kol kola takımı geri vitese düşürmek için elinden geleni yapmaktadır. burak gibi oyuncu satılmamalı idi. hamza hoca gitmemeli idi. bu maç galatasaray almalı idi.

7. sonucu açısından darısı inşallah yarın beşitaşa dedirten maçtır. -gülücük-

8. sonucuyla galatasaray'In bu sene gol yollarında baya sıkıntı yaşayacağının ispatı olan maç. burak yılmaz kör topal idare ediyordu, artık o da yok işi çok zor galatasaray'ın. transfer dönemi kapanmasaydı beşiktaş'tan mustafa pektemek'i alsınlar derdim.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.