Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02.10.2016 osmanlıspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. bu akşam uefa avrupa liginde ter döken iki temsilcimizin ligin 6.haftasında ankarada karşı karşıya geleceği lig mücadelesi.fenerbahce açısından ligin üst grubuna yapışma anlamında çok önemli maç.

2. fenerbahcenin ve osmanlısporun dünkü oynadıkları oyunları oynamaları durumunda fenerbahcenin kazanacağını düşündürten maç.

3. fenerbahcenin volkan,van der wiel,kjaer,skrtel,ismail köybaşı,m.topal,josef,ozan,volkan şen,sow ve emenike ilk 11 i ile başlayacağı; sakatlıkları bulunan lens ve hasan alinin(yedeklerde) kadroda yer almadığı mücadele.

4. mete kalkavan denen tetikçinin osmanlı lehine çok kolay bir penaltı çaldığı, fenerbahcenin her hızlı atağını kestiği,son dakikalarda fenerbahcenin kaptığı topta aman gol olur diye faulle alakası olmamasına rağmen can havliyle faul çalarak atağı kestiği, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yaparak fenerbahcenin puan kaybını sağladığı maç.

sizin yöneteceğiniz maçın içine tüküreyim ben.. hafta sonundaki beşiktaşın galatasarayın ve fenerbahcenin maçlarını izleyin zaten kimin kayrıldığı anlaşılır.. fetöcü pislikler..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.