Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

01.11.2016 beşiktaş vs napoli maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar liginde gruplarda oynanacak olan 4.hafta mücadelesidir. maçın hakemi ingiliz mark clattenburg.Beşiktaştaki sakatlıkların fazlalığı napoliyi favori gösteriyor.

2. beşiktaşın ilk maçta aşırı şansı ve ofsayttan attığı golle kazanmasından sonra beşiktaştaki caner ve taliscanın sakatlıklarının da etkisiyle napolinin affetmeyeceği karşılaşma.

3. bjk'nin sakatları olmasa da sakata geleceği karşılaşma.

2 fark Napoli yapar diye düşünüyorum.

4. napolinin da karışık olmasından faydalanmak isteyen beşiktaşın ava giderken avlanacağı mücadele. skor tahmini 1-2

5. sosyal medyada tipik renkli yorumlarına maruz kalan maç.

beşiktaşımızın çok açık oynamazsa bir puanı koparabileceği bir maç olarak görüyorum.

büyük ihtimalle fabri-gökhan g-marcelo-tosic-adriano-atiba-gökhan inler-tolgay-cenk-quaresma-aboubakar sahada olacaklar.

6. beşiktaşın fabri,beck,marceo,tosic,rhodolfo,gökhan inler,atiba,tolgay,quaresma,adriano ve aboubakar 11 i ile başlayacağı mücadele.

napoli ise : reina,hysaj,maksimovic,koulabily,ghoulam,jorginho,allan,hamsik,callejon,gabbiadini ve insigne 11 i ile maça başlayacak.

7. Napolinin akın akın geldiği maç

Beşiktaş yener inşallah

8. Napolinin daha baskılı oynamasına rağmen Beşiktaş'ın da gerektiği şekilde cevap verdiği mücadele.

9. penaltıdan sonra yediğimiz golü motivasyonu kısa bir süre de olsa kaybettiğimiz için yedik.

Son 5 dakikaya girilirken 1-1 devam eden maç.

10. 1-1 berabere biten maç. Ilk maçtaki şans ve ofsayt golü olmasa Beşiktaş şimdi son sıraya düşmeyeyim hesapları içindeydi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.