Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

01.05.2016 fenerbahce vs gaziantepspor maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 31.haftasında oynanacak olan ve yine yeni yeniden mete kalkavanın yöneteceği karşılaşma.

mete kalkavanın bu yıl yönettiği 23476327. fenerbahce maçı olarak yerini alacak.

sayın cumhurbaşkanım.

2. fenerbahçe'nin teknik direktörsüz gaziantepspor karşısında seyirci desteği ile kazanacağını düşündüğüm maç.

3. yeni teknik direktör sergen yalçının fenerbahçeye mutlak çelme takacağı maç

4. fenerbahçe'Nin kjaer ile bulduğu gol neticesinde 1-0 öne geçti. rvp'Nin golden önceki çabası güzeldi.

5. ilk yarısı 1-0 fenerbahçe'nin üstünlüğü ile biten karşılaşma. gaziantepspor herhangi bir varlık gösteremiyor, fenerbahçe ileri uç oyuncuları biraz daha dikkatli olsaydı skor daha farklı olurdu.

6. fenerbahçe'Nin 3-0 kazandığı maç. bu sonuçla da ciddi bir psikolojik üstünlük elde ettiklerini söyleyebilirim. sezon boyu son maçlarda oynadıkları motivasyonla mücadele etselerde 3-4 hafta önceden şampiyonlukları garanti olurdu bana göre.

7. fenerbahçenin antrenman havasında geçen ve çok daha farklı bitebilecekken 3-0 biten karşılaşmadır. rvp de attığı gollerle klasını yeni yeni göstermektedir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.